Restaurace

Restaurace Cukrovar Vám nabízí příjemnou atmosféru v moderním prostředí s celkovou kapacitou 87 osob. Restaurace se nachází v areálu bývalého všetulského cukrovaru - odtud pochází její název. Naši hosté mají k výběru posezení v samotné nekuřácké restauraci, v pivnici, v užším kruhu je pak k dispozici salónek a nebo si můžete jen tak vychutnat pivo na baru. V letních měsících pro Vás bude připravena venkovní zahrádka, jejíž součástí je, stejně jako u restaurace, dětský koutek. Mezi naše služby patří možnost zajištění závodního stravování v našich prostorách, pořádání rodinných i společenských oslav, večírků, rautů, firemních seminářů a školení. V případě velké oslavy jsme připraveni restauraci uzavřít pouze pro Vaši společnost.

Foto restaurace Cukrovar

Nekuřácká restaurace

Pro nekuřáky nebo rodiče s dětmi je vyhrazena celá hlavní část restaurace Cukrovar s kapacitou 45 osob.

Pivnice

Kuřácká část restaurace pro 30 osob. Zde si můžete vychutnat točené pivo značky Bernard.

Salónek

Salonek nabízí klidné posezení v kruhu přátel nebo obchodních partnerů. Přijďte k nám uspořádat své rodinné oslavy, svatby, promoce, narozeninové párty, firemní akce, obchodní jednání, rauty apod. Kapacita salónku je až 17 osob.

 

Letní zahrádka

V letním období je pro Vás připravena venkovní zahrádka se samostatným výčepem a specialitami přímo z grilu. Součástí zahrádky je i dětský koutek. To vše je doplněno zmrzlinou a mraženými pochoutkami dle vlastního výběru. Kapacita zahrádky je 70 osob.